لیموترش
مجله اینترنتی  
قالب سایت
نظر سنجی
لیمو ترش باید...

لینک دوستان

تعبیر خواب

 • آمار بازدید لیموترش

  کل بازدید:
 • ?
  Make your flash banner free online  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویرعکس های خانوادگی پاییزی بی نظیرند! طبیعت پاییزی، فضایی بسیار ایده آل برای عکس های خانوادگی است، و طبیعتا انتخاب رنگ لباس تاثیر بسزایی در زیبایی این عکس ها خواهد گذاشت. نکات زیر در ساخت عکس هایی زیبا و خاطره انگیز به شما کمک خواهد کرد.
  کد خبر :57308
  ۱۲:۲۱:۰۰ ۱۳۹۳/۰۷/۰۱
  عکس های خانوادگی پاییزی بی نظیرند! پاییز، فصلی بسیار ایده آل برای عکس های خانوادگی در این طبیعت زیبا است.

  کوتاه شدن روزها، نور های گرم و ملایمی در بعد از ظهر ایجاد می کند. این نورهای طلایی برگ درختان را زرد، قهوه ای و نارنجی می کند، و مهم تر از همه، به شما این امکان را می دهد که لباس هایی بسیار شاد و متنوع بپوشید؛ سویشرت های بافتنی، ژاکت های پشمی، شال و کلاه و بوت های فریبنده. این هوا و فضا به شما این امکان را می دهد که با خانواده تان عکس هایی بسیار شاد و خاطره انگیز بگیرید.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر

  رنگ های پاییزی در عکس ها
  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر

  هوای پاییزی برای عکس های خانوادگی،هوایی بسیار ایده آل است. معمولا زمین خشک است و خورشید، همچنان گرمابخش. بهترین زمان برای عکس های خانوادگی پاییزی، ساعات اولیه صبح و لحظاتی پیش از غروب خورشید است.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  برای عکس های خانوادگی پاییزی چه لباسی بپوشیم؟

  1. لباس هایی با رنگ روشن بپوشید.

  عکس های خانوادگی پاییزی، یعنی ترکیب رنگ های درخشان با تن های کلاسیک پاییزی.

  پاییز، ترکیب های مختلف قرمز، نارنجی، زرد، در کنار تنالیته های خاکستری و قهوه ای را به خاطرمان می آورد. برای عکاسی در این فصل، بهتر است بجای رقابت با این رنگها، آن ها را تحسین کنیم. مثلا، اگر در میان برگ های پاییزی نشسته و می خواهید عکس بگیرید، توصیه نمی کنیم که لباسی به رنگ زرد بپوشید. شاید بهتر باشد لباسی به رنگ آبی روشن، و یا صورتی بپوشید.

  بیاد داشته باشید که رنگهای پاییزی روشن و درخشان اند. اگر پس زمینه ای که در آن عکس می گیرید قهوه ای ملایم و یا خاکستری است سعی کنید لباس های تان مشابه پس زمینه و به رنگهای دلگیر قهوه ای و خاکستری نباشد. در عوض، رنگهای قرمز روشن، بنفش و رنگهایی اینچنین استفاده کنید؛ رنگی که در آن پس زمینه جلوه خود را حفظ کند.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  2. لباس هایتان را با هم ست کنید، اما همان رنگ را تکرار نکنید.

  از چند لباسی شروع کنید که براحتی با هم ست می شوند. خوشبختانه اکثر لباس های پاییزی زنانه و مردانه براحتی با هم ست می شود. رنگ های روشن پاییزی را با رنگ های خنثی (انواع قهوه ای، سیاه، سفید، خاکستری) ترکیب کنید. سعی کنید در انتخاب رنگ های لباس تنوع ایجاد کنید. مثلا بهتر است رنگ لباس های بالاتنه و پایین تنه را مشابه انتخاب نکنید (مگر آنکه بخواهید کاملا ست شوید). مثلا توصیه نمی شود همگی، شلوار جین آبی با پیراهن های رنگی بپوشند. اما می توانید بصورت ضربدری رنگ ها را تکرار کنید. سعی کنید در رنگ لباس ها و اکسسوار تنوع ایجاد کنید.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  3. لباس های طرح دار را محتاطانه استفاده کنید.

  لباس های طرح/عکس دار می تواند برای عکس های خانوادگی مناسب باشد، اما اگر در مورد طرح لباسی مطمئن نیستید، بهتر است که از لباس های رنگی ساده استفاده کنید. طرح های گل گلی، راه راه و یا خال خالی بخصوص برای کودکان بسیار مناسب است.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  4. از لباس ها بافت استفاده کنید.

  به لباس های بافتنی پاییزی توجه کنید. مثلا ژاکت و سویشرت، کلاه و شال گردن بافتنی، دامن و شلوارهای پشمی، بلوز ساتن و یا حتی شال های حریری به عکس های پاییزی تان تنوع خوبی می دهد.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  5. اکسسوری ها عکس را می سازند!

  اکسسوری برای همه است! خانم ها و آقایان می توانند از دستکش، کلاه، کمربند، و یا حتی روسری (دستمال گردن) استفاده کنند.

  مادر و دختر می توانند از روسری، شال، کلاه، جواهر آلان، کمربند، کیف پول و انواع گل سر استفاده کنند.

  حتی برگ درختان و یا حیوان خانگی تان می تواند اکسسوری خوبی برای عکس های خانوادگی تان باشد. تا زمانی که اکسسوار با لباستان ست باشد، عکس تان بد نخواهد شد. شما می توانید از اکسسوری برای ست کردن لباس هایتان با هم استفاده کنید. مثلا یک گل سر نارنجی بر موهای دختر کوچک تان می تواند با بلوز نارنجی پسرتان ست شود.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  6. لباس های نوشته دار نپوشید.

  به هیچ وجه از لباس های نوشته دار و لوگو دار استفاده نکنید. البته یک آرم کوچک کنار لباستان هیچ اشکالی ندارد.

  این آرم و نوشته های درشت، توجه چشم را از شما که سوژه اصلی هستید دور کرده و به خود جلب می کند و از صمیمیت عکس ها می کاهد. اگر می خواهید عکس هایتان تا چند سال بعد باز هم برایتان دوست داشتنی باشند از لباس هایی با مارک ها و نوشته های درشت استفاده نکنید.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  7. چند لایه لباس بپوشید.

  در پاییز هوا چندان قابل پیش بینی نیست. در یک لحظه خورشید، پشت ابر می رود و پس از چند لحظه باران می بارد. بنابراین چند لایه لباس، (علاوه بر ظاهر زیبا) کاملا کاربردی است؛ در صورت گرم شدن هوا براحتی می توانید کت پشمی خود را در آورده و ژاکت بافتنی تان را در عکس نشان دهید.

  چند لایه لباس پوشیدن، شیوه بسیار خوبی است برای ترکیب رنگ ها و ست کردن لباس ها با یکدیگر.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  8. کفش و چکمه های زیبا بپوشید.

  برای انتخاب کفش و چکمه های پاییزی، گزینه های بسیاری وجود دارد. برای خانم ها بوت های ساق بلند ظاهری بسیار فریبنده به عکس می بخشد و اگر هوا آنچنان سرد و یخبندان نباشد ترجیحا از بوت های پاشنه بلند استفاده کنید.

  و نکته ای برای آقایان: ترجیحا از کفش های ورزشی استفاده نکنید و در عوض از کفش های معمولی سیاه یا قهوه ای، و بوت های چرمی استفاده کنید.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  9. با دکور هماهنگ شوید.

  نکته دیگری که در زمان انتخاب رنگ لباس ها باید به آن توجه شود، مکانی است که می خواهید عکس را در آن نصب کنید. اگر تصمیم دارید عکس را در سایز بزرگ چاپ کرده و در اتاق تان نصب کنید، مطمئن شوید رنگ های درون عکس (و رنگ لباس هایتان) با رنگ اتاق هماهنگ و ست می شود.

  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر
  10. خوش باشید!

  برای عکس پاییزی خانوادگی تان یک برنامه تفریحی ترتیب دهید که تمام اعضای خانواده در آن شرکت کرده و از آن لذت ببرند. قدم زدن در میان درختان، پیکنیک رفتن، چیدن سیب، سوژه های بسیار خوبی برای عکس های پاییزی است.

  لباس هایی بپوشید که احساس خوبی به شما بدهند. سعی کنید از رنگ های شاد و درخشان استفاده کنید. این رنگ ها، عکس هایی بسیار زیبا و خاطره انگیز برایتان خواهد ساخت.

  بگذارید کودکانتان بازی کنند و در حین بازی از آن ها عکس بگیرید. اگر کودکتان گریه می کند و نمی خواهد عکس بگیرد به او رشوه (شکلات و اسباب بازی) بدهید و از او بخواهید بازی کند.

  تا زمانی که در جوار خانواده لذت می برید و خوش هستید مطمئن باشید که عکس های بی نظیری خواهید ساخت.

  خیلی خیلی سعی کنید که از این فضا و فرصت برای شادی و سرگرمی تان استفاده کنید و صرفا قصدتان عکس گرفتن نباشد، و مطمئن باشید احساس واقعی تان بخوبی در عکس ها قابل تشخیص است.
  در عکس های پاییزی خانوادگی چه بپوشیم؟ + تصویر

  منبع: شبنم


  برچسب ها: لباس، رنگ، پاییز، لیموترش، عکس، عکاسی،
  لیست وبلاگهای به روز شده
  [ چهارشنبه 14 آبان 1393 ] [ 10:32 ق.ظ ] [ نادر امیراصلانی ]
  .: Weblog Themes By SibTheme :.

  درباره وبلاگ


  لیموترش عاشق همنوع ، مقید به رعایت حقوق شهروندی و احترام متقابل است.

  هدف از ایجاد این نشریه الکترونیکی در اختیار قرار دادن مطالب جالب ، به روز ، خواندنی ، آموزنده ، تجربه های زیبا و انتقال انرژِی مثبت است.
  لیموترش توصیه می کند : همیشه شاد باشید.

  آخرین مطالب
  لیست آخرین مطالب
  اللهم عجل لولیک الفرج
  امکانات وب
  لینک باکس

  لیست وبلاگهای به روز شده
  ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic